Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Hanin kufřík
Tuesday, 26 March 2019

Když jeden z žáků pozval své spolužáky na divadelní představení, kde účinkuje, celá 7. třída byla nadšena. Na první jarní den se sedmáci hodili do gala a vyrazili do plzeňského divadla Alfa na představení ,,Hanin kufřík“. Představení v podání dětských herců vyprávělo příběh malé Hany Bradyové, židovského děvčete z Nového Města na Moravě, která se na konci svého krátkého života ocitá v koncentračním táboře Osvětim odloučená od svých rodičů i milovaného bratra. Došlo i na slzy, což svědčí nejen o vnímavosti a empatii malých diváků, ale i o přesvědčivém a procítěném výkonu mladých divadelníků. Foto

 
 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.