Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Jarmark
Thursday, 10 January 2019

Přípravy na dny vánoční nastaly s velkým pracovním vypětím v hodinách pracovek, budete se divit, u nás již v září. Žáci usilovně vyráběli, tvořili, zdobili, stříhali, vázali, kuchtili, zatloukali, řezali a obráběli, aby Vám všem, milí rodičové, mohli předvést, čeho všeho krásného i užitečného jsou schopni. Všechny výrobky do jednoho, ze žákovských dílem vzešlé, jste mohli v předvánočním týdnu ve středu 19. prosince v odpoledních hodinách nejen shlédnout, ale i zakoupit. Výtěžek z prodeje oněch výrobků byl víc než překvapivý a i přes prvotní strach, zdali někdo na první ročník vánočního jarmarku vůbec dorazí, přesáhl vysoce částku za kino objednané na následující den v Sokolovně. Děkujeme touto cestou všem rodičům za projevenou podporu a nákupy. A vězte, že příští rok ještě přikrášlíme, neboť osecký vánoční jarmark je v předvánočním týdnu jediným obchoďákem, kde můžete nakoupit vánoční dárky za supr ceny a bez front! Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.