Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Na Velikonoce po stopách Ježíše z Nazarethu
Na Velikonoce po stopách Ježíše z Nazarethu
Wednesday, 11 April 2018

Přiblížit poselství Velikonoc bylo úkolem projektového dne, který byl v pondělí 26. března určen pro naši šestou, sedmou i osmou třídu. Strastiplná cesta na Golgotu započala namačkanou jízdou autobusem, aby pak dále pokračovala křížovou cestou, s těžkými kříži na zádech, vedoucí až ke Kristovu hrobu na vršku na rokycanské Stráni. Křesťanské symboly Velikonoc posléze přiblížil v kostele Nanebevzetí Panny Marie páter Pavel Frývaldský, abychom mohli vše v Mozaice Rokycany završit výrobou pohanských ozdob symbolizujících příchod jara. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.