Základní škola a Mateřská škola Osek
Karneval
Friday, 03 March 2017

V pátek 24. února 2017 se uskutečnil pro děti z mateřské školky na obecním úřadě karneval. Děti se představily v roli nejrůznějších masek a to promenádou, poté následoval společný tanec, který si děti velmi užívaly. Mezi zábavu byly vloženy dovedností úkoly pro děti – a to v podobě hádání písní – karaoke a zpívání, manipulace s PET víčky – vybarvování barevných balónků, překážková dráha a též byla připravena hmatová krabice, kde byly ukryty různé předměty.

Tečkou za příjemným dopolednem byla sladká odměna a tematické omalovánky s klauny. Z očí dětí zářila radost a spokojenost. Děkujeme rodičům za přípravu krásných masek. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.