Menu
ZŠ a MŠ Osek
Základní škola
a Mateřská škola
Osek
okres Rokycany

Přespolní běh

Přespolní běh

V pátek 26.4. se uskutečnil závod v přespolním běhu jako součást každoroční tradice Běhu gymnázia.

XXXII. ročník běhu se uskutečnil na stráni nad fotbalovým hřištěm Rokycany, kde délka Běhu, 3 715 metrů rovných, umožnila všem ověřit si své běžecké a vytrvalostní schopnosti. Za naši školu nastoupili v mladší kategorii Barbora Kratochvílová, která si vyběhla na trasu dlouhou téměř dva a půl km pro zlato s časem 10:22, Viktorie Hetflajšová (20. m. – 13:19), David Houdek ( 6. m. – 10:04) a Matyáš Lokaj (18.m. – 11:30).

Za starší žáky startovali pouze chlapci, kteří zdolali již trasu v plné délce 3,715 km. Na 15. místě doběhl Sebastián Šmíd (17:49) a 21. doběhl Jakub Jeziak, který doběhl do cíle i přes zdravotní indispozici během závodu. Děkujeme žákům za účast a úspěšnou reprezentaci naší školy.

Datum vložení: 7. 5. 2024 12:01
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 11:43
Autor: Správce Webu

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek

Svátek má Monika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den kulturního rozvoje

Zítra má svátek Emil