Menu
ZŠ a MŠ Osek
Základní škola
a Mateřská škola
Osek
okres Rokycany

Malá kopaná

Malá kopaná

Od rána patřil trávník sportovního areálu na Jižním předměstí fotbalovému klání dvanácti základních škol. Nastoupily proti sobě kategorie 8. a 9. tříd, nás reprezentovali Š. Špelina, V. Němeček, D. Lukeš, M. Kratochvíl, J. Terela, J. Pacák a B. Kratochvílová (6. třída).

Hned v prvním zápase porazili osečáci Gymnázium 2:0, se Zbirohem jsme remízovali 1:1 a se Strašicemi jsme zvítězili těsně 3:2. Bohužel jsme ve skupině obsadili 2. místo hned za Zbirohem se stejným počtem bodů, ale s nižším skóre o jeden vítězný gól. Tým sehrál výborné zápasy, byli skvěle sehraní a na hřišti vládla výborná komunikace ze strany hráčů. Tentokrát jsme nastoupili jako silný protivník, bohužel je potřeba i trocha štěstí, které ne úplně stálo na naší straně. Za výkon se vůbec nemusíme stydět a o celkové umístění v soutěži 4.-6.místo jsme se podělili se ZŠ Radnice a ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Prví místo vybojovala ZŠ Zbiroh.

Datum vložení: 13. 5. 2024 11:45
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 11:46
Autor: Správce Webu

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek

Svátek má Monika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den kulturního rozvoje

Zítra má svátek Emil