Menu
ZŠ a MŠ Osek
Základní škola
a Mateřská škola
Osek
okres Rokycany

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2024

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2024

Soutěžila 4-členná smíšená družstva celkem v pěti disciplínách: testy z pravidel silničního provozu, labyrint, jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti a základy poskytování první pomoci.

V letošním roce se zúčastnilo v kategorii starších žáků 7 škol, přičemž nám uniklo o 15 bodů 4. místo. V bodování jednotlivců se umístila na 4. místě B. Blechová, která nasbírala 0 trestných bodů v jízdě zručnosti, 10. místo obsadili J. Králová a V Němeček. Poctivá příprava žáků se promítla v testech z pravidel silničního provozu a ve zdravovědě, kde měli žáci téměř nulové trestné body. Slabší disciplína byla celkově pro celý tým jízda na dopravním hřišti, kde zřejmě zapracovala nervozita z dohlížejících policistů.

Datum vložení: 13. 5. 2024 11:48
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 11:50
Autor: Správce Webu

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek

Svátek má Monika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den kulturního rozvoje

Zítra má svátek Emil