Menu
ZŠ a MŠ Osek
Základní škola
a Mateřská škola
Osek
okres Rokycany

DEN DĚTÍ

DEN DĚTÍ

Den dětí, který jsme původně chtěli slavit 30. května, jsme museli kvůli nepříznivému počasí přesunout až na 11. června.

Den dětí, který jsme původně chtěli slavit 30. května, jsme museli kvůli nepříznivému počasí přesunout až na 11. června.

Jako v minulém roce jsme se rozhodli spojit síly mateřské a základní školy. Děti byly rozřazeny do družstev a po celé dopoledne plnily úkoly, které si pro ně připravili učitelé a deváťáci, dobrovolní hasiči a letos nově také BESIP. A co na ně čekalo? Určování předmětů pomocí hmatu, hledání dvojic pohádkových postaviček, překážková dráha na odrážedlech, chůze na chůdách, hod míčkem i kroužkem na jelení parohy, určování rostlin a zvířat, slalom s pingpongovým míčkem na lžíci, prolézání tunelu i pavučiny, lovení rybiček, závod autíček a mnoho dalšího. Děti si také mohly vyrobit vlastní placku, paní kuchařky připravily občerstvení v podobě perníku (po čtyřech plechách se jen zaprášilo) a melounů. Po splnění všech stanovišť si všichni zasloužili tašky plné odměn, z nichž největší úspěch měly vodní pistolky.  Společně jsme se vyfotili, děti ze školy odešly na oběd a na žáky základní školy ještě čekalo vyhlášení sportovce roku. Putovní pohár jim přišli předat loňští vítězové Sofie Šindelářová a Darius Naimji. Pro letošní rok byly zvoleni sportovcem roku Eliška Baslová a Sebastian Šmíd. Kromě putovního poháru dostali také medaile a poukázku na nákup sportovního vybavení.

 

Děkujeme dětem za jejich odhodlání plnit úkoly, učitelům a deváťákům za přípravu, paním kuchařkám za občerstvení, hasičům za spolupráci na stanovištích a také rodičům za sponzorské dary.

 

další fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1s45MUEC6hfOPdaDJu1akkHwIvQf1w47k?usp=sharing

 

https://eu.zonerama.com/ZuzkaB/Album/11668104?secret=nASE12y11Ekl5026FwDgov19K

 

Datum vložení: 13. 6. 2024 23:00
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2024 21:35
Autor: Správce Webu

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svátek

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav