Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Hory - Bublava
Tuesday, 03 March 2015

V neděli 11.1.2015 v 11:00 hod. jsme odjížděli od školy na Bublavu. Jelo s námi Střední odborné učiliště z Jeřabinovy ulice. Cesta byla dobrá. Když jsme dojeli  na místo, tak jsme se ubytovali v Hotelu Horská bouda. Vevnitř to přepych nebyl, ale šlo to. Každý den jsme chodili na svah, někdo s lyžemi a někdo se snowboardem. V úterý si jeden žák 8.třídy hůlkou vyrazil zub. Ve středu odpoledne jsme šly do Německa. Ten den si naše spolužačka Míša vyvrkla kotník.

Odvezla ji záchranka, od toho dne jsme ji neviděli. Toho večera k nám přijela Horská služba udělat nám přednášku. Ve čtvrtek odpoledne jsme jezdili na čas slalom, nikdo nespadl všem to moc šlo. Ten večer jsme měli vyhodnocení pokojů, slalomu, soutěží a Vašek Tauer dostal zvláštní diplom „za nelepší pád se ztrátou zubu“. V pátek po obědě jsme odjeli. Na Bublavě se nám líbilo se Středním odborným učilištem jsme si rozuměli až na to ubytování a na jídlo to byl hezký týden. Foto   

 

Pořadí lyžařů ve slalomu:

1.             místo : Milan Pilař

2.             místo Vojta Kodl

3.             místo Lucka Opatrná 

 

Pořadí snowboardistů ve slalomu:

1.             místo Kája Butulová

2.             místo Míra Brož

3.             místo Kristýna Beníšková

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.