Menu
ZŠ a MŠ Osek
Základní škola
a Mateřská škola
Osek
okres Rokycany

Předvánoční kino

Předvánoční kino

Ve středu 20. prosince jsme se původně měli se sedmáky vypravit do Západočeského muzea, ale bohužel onemocněla paní lektorka, a tak jsme museli vymyslet náhradní program. Abychom si předvánoční atmosféru užili se vším všudy, vydali jsme se nakonec do kina na animovaný film Mezi živly.

Před návštěvou CinemaCity jsme ještě prošli Plzeň a vyslechli něco o její historii a u Theatrum Mundi si ukázali osobnosti spjaté s tímto městem. Od 10:00 nás čekalo promítání filmu, který nás pobavil i dojal. Poté jsme se již přesunuli na náměstí nasát vánoční atmosféru na místních trzích. V novém roce se do Plzně vydáme znovu na návštěvu muzea, kde nás bude čekat program o každodenním životě člověka ve středověku.

Datum vložení: 5. 1. 2024 8:20
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2024 8:22
Autor: Správce Webu