Výlet do Jump Family Plzeň

Zveřejněno: 27. 6. 2022, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 171x

Dne 10. 6.2022 se žáci obou šestých tříd vydali do Plzně do skákacího centra Jump Family. Přesun z Oseku do Rokycan byl ve znamení nejistoty, zda se vejdeme všichni do autobusu, naštěstí to dobře dopadlo. Cesta vlakem trvala chvilinku a pak jsme se pěkně svižnou chůzí vydali vstříc skákání. V centru nám vše perfektně vysvětlili a začala hodina plná dobrodružství, zábavy, triků, potu a konečného vyčerpání. Největší úspěch měli atrakce Ninja warrior – překážková dráha, Dodgeball – vybíjená na trampolínách, Wipe out – skákání, obratnost a postřeh v jednom, Parkour wall – skoky do pěnové jámy. Po osvěžení  a občerstvení jsme se již vycházkovým tempem přesunuli zpět na plzeňské nádraží. Návštěva Jump Family se žákům velmi líbila. Vyzkoušeli si nové triky s instruktorem, překonali strach ze skoku z výšky a namohli si nejeden sval.