Sportmánie

Zveřejněno: 27. 6. 2022, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 252x

V pondělí 20. 6. vyrazila třída 6.B na kurz paddleboardu do Ejpovic, avšak počasí rozhodlo jinak. Již v autobuse z Oseku začala bouřka včetně krup. Po prvotním zklamání žáků, že paddleboardy nebudou a končíme v Rokycanech, jsme se přesunuli na náměstí, kde se právě konala Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje a žákům se opět objevil na tvářích úsměv a nadšení. Každý si zde mohl vyzkoušet různé sportovní disciplíny, známé i neznámé. Jednalo se o házenou, florbal, bojové umění, volejbal, běh, skimboard, box, fotbal, hokej nebo lezeckou stěnu. Jako bonus jsme na akci díky špatnému rannímu počasí byli nejprve téměř sami a až v průběhu dne se náměstí začalo plnit dalšími školami. Naši žáci si vybojovali i několik medailí a výher, dokonce se objevili i v TV ZAK. Před cestou zpět jsme se stihli ještě občerstvit a příjemně unavení se vrátili domů.

https://www.zaktv.cz/archiv/zpravy/6964.html