OVOV Tachov

Zveřejněno: 27. 6. 2022, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 110x

Hlavním cílem odznaku je všestranný sportovní rozvoj žáků. Ať už to jsou děti, které pravidelně sportují, ale mohou být vedeny v klubech jednostranně, nebo děti, které nesportují ve volném čase vůbec. Je třeba jim ukázat, že když se budou trochu věnovat tréninku, zlepší se jejich schopnosti. Z okresního kola se povedlo postoupit na kraj družstvu ve složení S. Šindelářová, S. Benešová, S. Benešová, M. Veverková, D. Dobenčáková, Š. Špelina, S. Šmíd, J. Pflégr a J. Pacák. Ze třinácti škol v Plzeňském kraji se umístili na 8. místě. Za jednotlivce postoupili D. Naimji, M. Prokýšek, T. Novák a A.D. Kotalíková. M. Prokýšek si přivezl krásné 2. místo a D. Naimji dokonce postup na republikové finále v Brně.