Úspěchy v soutěžích

Zveřejněno: 3. 5. 2022, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 62x

V dubnu letošního školního roku byly zveřejněny výsledky výtvarné a literární soutěže  - Požární ochrana očima dětí. Žáci naší školy se opět této tradiční soutěže zúčastnili a opět s nepřehlédnutelným úspěchem. V okresním kole literární části této soutěže obsadili následující místa ve svých kategoriích : 1. místo -Elen Hetflajšová ( 6. tř.) ,  1. místo -  Matěj Kesner, 2. místo - David Bohuslav ( oba z 8. tř.)

Ve výtvarné části soutěže opět ve svých kategoriích uspěli naši žáci s těmito výsledky: 1. místo - Adriana Ďuranová  a 3. místo - Adéla Poláčková ( obě ze 7. tř.), 1. místo - Daniela Kozemčáková (9.A tř.)

Práce výše uvedených žáků postupují do krajského kola soutěže.

Blahopřejeme !

 

Mgr.Naďa Kahovcová

soutěže