Od masopustu do Velikonoc

Zveřejněno: 20. 4. 2022, zapsal: Veronika Svobodová, přečteno: 321x

Ve školce se pořád něco děje... 

Masopustní karneval jsme si užili s Krejčíkem Honzou. Hry, tanec s balonky, soutěž ve vázání tkaniček... Po skončení karnevalu čekala na děti ve školce odměna ve formě masopustních koblížků. 

O jarních prázdninách jsme si s dětmi upekly jablkové dobroty - štrůdl a muffiny.

Pečení děti nadchlo a tak jsme se mu věnovali i při jiných tématech. Jako pekaři jsme si upekli rohlíky a housky. K pohoštění rodičů na akci velikonoční dílna jsme jim upekli velikonočního beránka a mazance.

S tématem jara k nám přijelo i divadlo Letadlo, které zaojilo do svého hraní i téměř všechny děti. Připomněli jsme si všechna roční období a pověděli si všechno o jarních tradicích, zvířátkách i počasí...

Těšíme se na další akce.