Futsal chlapci

Zveřejněno: 23. 11. 2021, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 391x

    V pondělí 18. 10. se vydal tým žáků z devátých tříd reprezentovat naši školu ve futsale. Zúčastnili jsme se druhým rokem a tentokrát se postavili žáci na hřišti 22. základní škole Plzeň a ZŠ Švihov. Zpočátku byl zápas z naší strany trochu rozpačitý, aby ne, když v Plzni je možné sestavit tým ze šesti set žáků, ale kluci se nedali, nechali se skvěle namotivovat a využili své schopnosti a dovednosti. Překvapivě jsme jako outsideři ustáli první zápas s Plzní 5:8, a dokonce se Švihovem byla odpískána remíza 4:4. Na penalty osecký tým zvítězil plným právem a překvapil ostatní školy. Postupující byl v letošním roce bohužel jen vítězný tým, ale euforie z vítězství nad Švihovem přetrvávala ještě při zpáteční cestě.

   Mgr. Lucie Kučerová