Informace ohledně COVID - 19

Zveřejněno: 1. 9. 2020, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 789x

Vážení rodiče, milí žáci,

jak jistě víte, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spolu s Ministerstvem zdravotnictví České republiky připravilo MANUÁL pro provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID -19, s jehož zpracováním ke stavu ke dni 24. 8. 2020 se můžete seznámit na stránkách MŠMT (https://www.msmt.cz/file/53629/).

Na základě dané metodiky vás tímto prosím o součinnost v této době spojené s pandemií COVID - 19. I ve školním roce 2020/2021 se s ní budeme muset poprat. Abychom tedy co nejvíce omezili riziko výskytu onemocnění, bude nutné dodržovat hygienická a protiepidemická pravidla, nepodceňovat příznaky infekčních onemocnění, dbát na časté mytí a dezinfekci rukou. Současně musím zdůraznit, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.

Věřím, že díky kázni nás všech situaci zvládneme a provoz naší školy bude zajištěn v maximálním možném rozsahu.

S pozdravem a přáním hezkých dnů

Mgr. Klára Kunešová, ředitelka školy