Sportovní soutěže

Zveřejněno: 18. 12. 2019, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 560x
Sportovní soutěže 2

Dne 26.září 2019 se uskutečnilo crosscountry XIX. ročník MTB horská kola  Žďár  za účasti naší školy. Mladší žák a žákyně se umístili na sedmém místě a za starší žáky jsme obsadili 13. místo.

21. 11. 2019 se vydali starší žáci do Plzně na futsalovou školní ligu. V základním kole Západních Čech skončili na 3. místě ve skupině a nepostoupili do druhého kola. Navzdory výsledku se žáci těší na další ročník a premiérová účast naší školy v této soutěži byla novou zkušeností i sportovním zážitkem mimo náš okres.

V posledním listopadovém týdnu jsme ve florbalovém turnaji dosáhli nejlepšího výsledku s mladšími žáky, kteří skončili 1. ve skupině a postoupili do semifinále, bohužel se jim nepodařilo i přes velmi aktivní a bojovnou hru urvat medaili a skončili i tak na krásném 4. místě.