Fandíme Viktorce

Zveřejněno: 13. 8. 2019, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 1556x
Viktorka Plzeň 5

V neděli 31. 3. jsme vyrazili fandit FC Viktorii na vítězný zápas proti Bohenians (3:2). Sraz byl na vlakovém nádraží v Rokycanech a po příjezdu do Plzně jsme pohodovou procházkou došli k přeplněnému stadionu Doosan Arény ve Štruncových sadech. Kluci si změřili sílu kopu na trenažérech před stadionem a poté, co se dívky nechaly pomalovat týmovými barvami jako správné fanynky, jsme se usadili na tribuně připraveni k prvnímu výkopu. Hned po zahájení vedli Západočeši 2:0, což vedlo ke snížení jejich urputnosti a Bohemians se zmátořili. O přestávce došlo na burgery, chipsy i limču. V několika minutách druhé půle stáhli Bohemians manko dvou gólů a Plzeňáky zachránil až gól v 86. minutě. Měli jsme velkou radost! Naše fanouškovská podpora nepřišla nazmar.