Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Voda, beach, pinčes ... to vše pod stany
Voda, beach, pinčes ... to vše pod stany
Friday, 05 July 2019

Rozloučení se školním rokem v předposledním týdnu prožily šestka a osmička netradičně - dva dny kluci a holky sportovně bojovali na tábořišti Kobylka v Liblíně, kde si vyzkoušeli, co se do programu vešlo. Sjeli si řeku s vodákem, přičemž pár jedinců se i smočilo.  Druhý odborník se jim pečlivě celé odpoledne věnoval na beachovém hřišti, kde bagrovali, prstili, smečovali, podávali a náramně jim to šlo. V mezipauzách se silnější jedinci ujali koučování fotbálku a došlo i na pinpongový kolotoč. U táboráku všichni promrskali skladby osvojené v hudebce. A jestli se děti unavily? To těžko, nejenže daly zabrat noční hlídce, ale po návratu to hned další den rozjely v plzeňské jump aréně.  Foto Liblín Foto Jumparéna

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.