Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Voda, beach, pinčes ... to vše pod stany
Friday, 05 July 2019

Rozloučení se školním rokem v předposledním týdnu prožily šestka a osmička netradičně - dva dny kluci a holky sportovně bojovali na tábořišti Kobylka v Liblíně, kde si vyzkoušeli, co se do programu vešlo. Sjeli si řeku s vodákem, přičemž pár jedinců se i smočilo.  Druhý odborník se jim pečlivě celé odpoledne věnoval na beachovém hřišti, kde bagrovali, prstili, smečovali, podávali a náramně jim to šlo. V mezipauzách se silnější jedinci ujali koučování fotbálku a došlo i na pinpongový kolotoč. U táboráku všichni promrskali skladby osvojené v hudebce. A jestli se děti unavily? To těžko, nejenže daly zabrat noční hlídce, ale po návratu to hned další den rozjely v plzeňské jump aréně.  Foto Liblín Foto Jumparéna

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.