Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Den řemesel 2019
Thursday, 09 May 2019

Dne 17. dubna žáci odložili pera, sešity a učebnice a místo toho si zkusili něco vytvořit vlastníma rukama. Dle svých zájmů si mohli vybrat z několika různých aktivit. Ty se tematicky týkaly hlavně blížících se Velikonoc, a tak žáci pletli pomlázky, vyzkoušeli si netradiční zdobení vyfouklých vajíček vrtáním a následně tradičnější zdobení voskem, vajíčka také omotávali bavlnou či drátkovali, avšak pro účely drátkování jsme raději použili vajíčka plastová. Dále žáci pletli košíky z pedigu, dokonce se i zapotili, a to nejen u plotny, když pekli linecké nebo vizovické pečivo, ale i při práci se dřevem při výrobě ptačích budek. Věříme, že si žáci tento den užili, neboť jejich výrobky byly opravdu povedené. Posuďte sami po nahlédnutí do galerie. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.