Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Den otevřených dveří
Den otevřených dveří
Monday, 21 January 2019

Páťáci z voldušské školy se v pondělí 14. ledna 2019 přišli podívat, co je čeká v příštím roce na ZŠ v Oseku. Deváťáci naší školy jim ukázali třídy i nové učebny. Žáci si mohli vyzkoušet různé aktivity, hry či soutěže. Poznávali hudební nástroje podle zvuku, zahráli si interaktivní anglické pexeso, seznámili se s písmeny ruské abecedy a podívali se na pohádku. Zjistili, že matematika není jen počítání, ale i zábava, při níž si vyzkoušeli skládání tangramů a využití dalších pomůcek. Líbily se jim fyzikální pokusy, sestavování obrázků na počítačích, poznávačka historických zbraní, knížky v knihovně i zhotovení obrázku zažehlováním voskových barev. Nakonec zavítali i do školní jídelny, kde je čekalo sladké překvapení.

Odpoledne si školu prohlédli nejen rodiče s dětmi, ale i ostatní návštěvníci, neboť v loňském roce byla provedena nástavba školy a vznikly zde nové odborné učebny a třídy vybavené moderními pomůckami. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.