Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Mateřská škola arrow Lampionový průvod
Lampionový průvod
Monday, 21 January 2019

Dne 19. 12. 2018 od 17 hodin se uskutečnil pro děti z Mateřské školy Osek a jejich rodiny lampionový průvod. Vše započalo již před pátou hodinou odpolední, kdy se začali pomalu scházet první nadšenci. Zprvu to vypadalo na skromnou účast, ale nakonec jsme se sešli v hojném počtu. Lampionový průvod jsme zahájili rozsvícením lampionků a zazvoněním na rolničky a zvonečky. Počasí se nám snažilo průvod znepříjemnit deštěm, ale my jsme se nevzdávali. Prošli jsme se po okolí obce a při několika zastávkách děti zazpívaly písničky z připravovaného repertoáru vánočního koncertu. Celý průvod jsme zakončili taktéž písní a to u rozsvíceného stromečku před Obecním úřadem. Doufáme, že si všichni lampiónový průvod užili a ještě jednou jim děkujeme za účast, protože bez Vás by to nešlo.

 

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.