Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Vánoční koncert
Thursday, 10 January 2019

V pátek 21. prosince se sál Obecního domu na Oseku zaplnil žáky, jejich rodiči a dalšími posluchači na tradičním vánočním koncertu. Zahájili ho ti nejmenší z mateřské školky písničkami a básničkami, které nás provedly od podzimu přes Mikuláše až do Vánočního času. Následovalo vystoupení všech tříd druhého stupně základní školy, které se neslo v duchu světových Vánoc. Měli jsme možnost slyšet koledy z Francie, Anglie, Rakouska, Španělska, Dánska, Ukrajiny, Slovenska i Jamajky, a to v českých překladech i v originále. Dramatický kroužek představil v premiéře své francouzské divadlo, které nás zavedlo pod Eiffelovku i do prostředí cirkusu. Celý koncert uzavřelo společné zpívání písně Půlnoční. Děkujeme všem účinkujícím za příjemný zážitek. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.