Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Divadlo Viral
Divadlo Viral
Monday, 19 November 2018

V úterý 13. listopadu se 8. třída vydala do plzeňského Nového divadla na divadelní představení Viral. Po cestě vlakem ale žáky nejprve čekala procházka centrem Plzně a během několika zastávek se dozvěděli různé pověsti spjaté s budovami v okolí náměstí Republiky. Když konečně dorazili do Nového divadla, na Malé scéně zhlédli inscenaci s názvem Viral. Celé představení hravě zvládli pouze dva herci, kteří upozornili na některé z nešvarů dnešní mládeže, jako je slepé uctívání svých idolů, které může hraničit až se stalkingem, nebo na touhu zaujmout a vytvořit za každou cenu tzv. virál (populární video často sdílené a sledované na internetu). Žáci se dobře bavili a snad si alespoň někteří odnesli i kousek ponaučení.

 

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.