Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Adapťák 6B
Thursday, 20 September 2018
K prvním úkolům třídy 6.B na druhém stupni naší základky patřil adapťák, který proběhl v pondělí a úterý druhého zářijového týdne. Ve škole se holky a kluci za chladného rána nakazili dobrou náladou a vyrazili autobusem a vlakem do Mýta, kde je čekala téměř nejtěžší část: složit mapu a dorazit dle ní do Cheznovic - místa pobytu. Někteří by se vydali vzdušnou čarou, někteří lesem, cesta však většinou byla vybrána na jistotu po silnici. Chalupa 5 km vzdálená se zdála nedosažitelná, ale přesto jí všichni dosáhli. Radovánky v lese, sportovní aktivity na zahradě i hřišti, nečekaný noční výsadek k vojenskému bunkru i kurz mistra pizzaře čekal na každého. A doufejme, že se dostavil i pocit sblížení kolektivu a pohody, která zavládne ve třídě v dalších dnech.    Foto
 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.