Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Festival sportu
Thursday, 12 July 2018

Ve čtvrtek 21. června ožil areál za OC Plaza sportem a my jsme byli u toho. V rámci 5. ročníku Festivalu Sportu byli na  50 stanovištích k dispozici vyškolení trenéři, u kterých se mohli zájemci pod odborným dohledem seznámit s nejrůznějšími sportovními aktivitami. Vyrazila celá naše škola a s vydařeným počasím si žáci vyzkoušeli nejen jednotlivé sporty, ale měli možnost i soutěžit o hodnotné ceny. Přes tradiční míčové sporty si žáci vyzkoušeli i paddleboarding, pole dance, šerm, lukostřelbu, fitness jumping a v neposlední řadě žáci navštívili i zábavná stanoviště jako např. vodní klouzačku v amfiteátru OC Plaza. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.