Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Rozloučení se školkou
Thursday, 12 July 2018

Rozloučení se školkou a vyřazení předškoláků se konalo v pátek 29. 6. 2018 v dopoledních hodinách ve třídě „Myšek“, kam přišly Berušky i Sluníčka. Třída Myšek společně předvedla mladším kamarádům pásmo písní s pohybem a tanečkem. Malé děti na oplátku též zazpívaly a přednesly několik básní dokonce s textem připraveným přímo pro naše školáčky. Na závěr pásma předaly malé děti drobné dárečky velkým Myškám. Největší radost však předškolákům udělal batůžek plný překvapení od MŠ, který jim předaly paní učitelky s velkou gratulací úspěšného vstupu do první třídy. Příjemné dopoledne jsme zakončili velkou zmrzlinou, které není nikdy dost. Předškoláci se nezapomněli rozloučit ani s paní uklízečkami, kuchařkami a paní ředitelkou. Všem popřáli krásnou dovolenou. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.