Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Na školní výlet do Konstantinek
Friday, 08 June 2018
vyrazili žáci 9. třídy 31. května. Počasí nám přálo, proto jsme se vydali na výlet naučnou stezkou kolem Hradišťského vrchu, kde většina uvítala příjemné osvěžení v čedičovém lomu. Prohlédli jsme si lázeňské městečko s parkem, a pak následovala příprava dřeva na oheň v kempu. Také jsme si zahráli přehazovanou a čutli do míče. Večer jsme se posilnili opečenými buřtíky u táboráku. A kolektivní hry? Ty samozřejmě nechyběly. Bylo veselo, ale čas rychle utekl, a tak se všichni chtě nechtě odebrali na kutě. Druhý den jsme pokračovali opět ve sportovním duchu a na oběd se vydali do nedaleké pizzerie. Užili jsme si týmové hry a parta kluků a děvčat se večer na nádraží musela rozloučit, ale ne na dlouho. Vždyť v pondělí je zase škola! Foto
 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.