Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Osmáci poznávali Mariánské Lázně
Wednesday, 30 May 2018

Cílem našeho školního výletu se 22. května staly Mariánské Lázně. Po cestě vlakem vedly naše kroky ke zpívající fontáně. Posilněni lázeňskými oplatkami a zmrzlinou jsme netrpělivě očekávali představení s hudbou. Slunečné a teplé počasí nahrálo tomu, že jsme fontánu využili i k osvěžení. Další zážitek na nás čekal během cesty lanovkou, která nás dovezla k parku miniatur. Na poměrně malé ploše jsme měli možnost shlédnout mnoho kulturních památek z celé České republiky. Nejvíce se nám líbila Katedrála sv. Bartoloměje a Karlštejn. K večeru jsme dorazili domů sice unavení, ale bohatší o mnoho nových zážitků. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.