Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV)
Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV)
Thursday, 12 April 2018

28. 3. se vybraní žáci naší školy zúčastnili okresního kola OVOV v Radnicích. S ohledem na disciplíny pětiboje, které jsou změřeny na silově koordinační a vytrvalostní schopnosti, se žáci mohou připravovat vlastně v průběhu celého roku formou her a všeobecné přípravy. Dva týdny před termínem soutěže se v hodinách TV věnujeme vlastním disciplínám konkrétně.

Díky postupu družstva v loňském školním roce na kraj a postupu Adama Řehoře na republikové finále v Brně, kde zažil úžasnou atmosféru a setkání s olympioniky, se namotivovaní žáci těšili na letošní ročník OVOV. Žáci, kteří absolvovali minulý ročník, se podělili se zkušenostmi s nováčky a prohloubili tím spolupráci v hodinách TV.

Jako pozitivní hodnotím rozdělení soutěžících do kategorií dle ročníků narození, což jim umožňuje oproti soutěžím pod záštitou jiných asociací (např. AŠSK) větší šanci na úspěch. Žáci se nevrací demotivovaní a s jasnou vidinou, že je příště porazí opět silnější škola s možností velkého výběru sportovců.  Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.