Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Muzeum Rokycany
Tuesday, 20 February 2018

Od starých českých středověkých rodů Mojmírovců, Přemyslovců, Lucemburků se holky a kluci ze sedmičky pomalu dostávají k církevně kritickým letům vrcholného středověku. Mistra Jana Husa nechali již bezpečně za sebou a vrhli se v rokycanském Muzeu Dr. Bohuslava Horáka na seznamku s dalším kališníkem, jehož narození a působení je spojeno právě s městem Rokycany. Samozřejmě že jde o mistra Jana Rokycanu a všichni zúčastnění Vám po shlédnutí této výstavy, která byla propojena se skvěle vypracovanými a věku přizpůsobenými pracovními listy, mohou o něm známé i neznámé doma vyprávět...Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.