Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Hamlet
Friday, 26 January 2018

Jet či nejet, to je to, oč běželo v posledním týdnu v naší deváté třídě. Všichni žáci se ztotožnili již dopředu s hlavní postavou a začali dlouze a dlouze vnitřně přemýšlet, zdali ze sebe pro jednou udělají gentlemany a dámy a vyrazí za opravdu těžkým divadelním kouskem, kterým nebylo nic jiného než operní představení Shakespearovo Hamleta, jež Nová scéna Tylova divadla nastudovala ve francouzském provedení Ambroise Thomase. Známé a klasické "Být či nebýt, to je oč tu běží" jsme zaslechli jako "être ou ne pas être", stejně jako jsme viděli dokonalou přeměnu puberťáků z běžných vyučovacích hodin ve skutečné dámy v šatech a pány v oblecích. Považte sami na fotkách! Skládáme poklonu jak Shakespearovi, tak za odvážné hudební nastudování Norbertovi Baxovi, netradičním kostýmům i všem zúčastněným. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.