Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Vánoční koncert
Friday, 26 January 2018

V pátek 22. prosince se v sále obecního úřadu uskutečnil již tradiční vánoční koncert ZŠ a MŠ Osek. Nejmenší se nám představili směsicí českých vánočních písní a koled, které podali s upřímností a vervou. Poslechli jsme si také několik básniček recitovaných odvážnými jednotlivci. Žáci druhého stupně vystoupili po třídách v různorodých zimních písních českého i světového původu. Využili svého zpěvu, hry na nástroje, hereckých i tanečních schopností, někteří i sólově. Na programu se vyskytly spirituály, stará hudba i současné populární písně. Dramaturgický kroužek představil nevšední scénku ve stylu Čekání na Godota, kterou přivítal zimní prázdniny. Celý program zpestřily žákyně 9. třídy sólovou hrou na klavír. Na pódiu se vystřídali všichni přítomní žáci a nakonec se zapojilo do programu celé publikum ve zpěvu koledy Narodil se Kristus pán. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.