Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Mateřská škola arrow Odpoledne s rodiči - Zavírání zahrady
Odpoledne s rodiči - Zavírání zahrady
Thursday, 09 November 2017

Měli jsme velké štěstí, že nám počasí přálo a my jsme si tak mohli užít odpolední akci s rodiči. Nejprve nás čekalo připravit školkovou zahrádku k zimnímu spánku, děti zazpívaly naučené písničky s podzimní tematikou a poté jsme vyhlásili a hned odměnili všechny šikovné pomocníky, kteří sbírali kaštany a žaludy pro zvířátka na zimu. Na 3. místě se umístila Gábinka Soukupová, na 2. místě Evička Lukáčová a nejlepší sběračkou se letos stala Ellinka Šimončičová se 140 kg.

Hned po vyhlášení výsledků se šikovní tatínci vrhli na rozdělávání ohýnku a díky paní Kreisingerové, která zajistila pro každé dítě buřtíka, jsme si mohli opékat. Taky nesmíme zapomenout poděkovat paním kuchařkám, které nám upekly velký plech perníku.

Všem zúčastněným moc děkujeme. Plody si odvezl pan hajný a za odměnu nám do každé třídy věnuje vánoční stromeček, který si s dětmi společně nazdobíme. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.