Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Mateřská škola arrow Podzim u Myšek
Podzim u Myšek
Wednesday, 25 October 2017

První měsíc letošního školního roku proběhl ve třídě Myšek ve znamení seznamování. Jak s paními učitelkami, tak s nově příchozími dětmi. Jedno páteční dopoledne nám zpestřilo vystoupení „Krejčíka Honzy“. Posledních čtrnáct dní v září se předškoláci zúčastnili plavání v rokycanském bazénu. Všichni byli moc šikovní, zvládli i lekce ve velkém bazénu bez strachu a nakonec získali mokré vysvědčení.

V říjnu jsme se společně bavili o podzimu, počasí, plodech podzimu a listech. Vyrazili jsme na vycházku do lesa za krásami přírody. Sbírali jsme šípky, poznávali hložinky, hádali, na kterém stromě rostou žaludy a došli jsme až ke starému buku na Čihadle. U školky jsme z krásných barevných listů zkoušeli „zaplétat draky“, z keramiky jsme si vyrobili hříbky a z barevných papírů větrníky. Podzim ještě nekončí, a tak doufáme, že zažijeme ještě spoustu zajímavých věcí. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.