Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow Celostátní kolo OVOV
Celostátní kolo OVOV
Friday, 13 October 2017

Adam Řehoř, žák 7. třídy naší školy, který postoupil v minulém školním roce na krajském kole v Tachově ve víceboji, se ve dnech 8. a 9. září zúčastnil osmého ročníku republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) v rámci projektu Sazka olympijský víceboj v Brně. Kromě sportovního zápolení v 10 disciplínách (sprint 60 m, skok daleký, hod 2kg medicinbalem obouruč přes hlavu vzad, shyby na šikmé lavičce po dobu 2 minut, skákání přes švihadlo po dobu 2 minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu 2 minut, leh-sedy, hod míčkem, běh na 1 000 m) byla součástí akce i setkání s úspěšnými olympioniky.

Přesto, že se Adam neumístil na předních příčkách, si vedl dobře a na svém prvním republikovém finále statečně bojoval. Celkový počet 640 dětí postupujících do letošního finále vytvořilo úžasnou atmosféru a dle Adamových slov se budeme snažit namotivovat další spolužáky a i v letošním školním roce postoupit alespoň do krajského kola.640 dětí ze 196 škol a mezi nimi žák Adam Řehoř ze ZŠ Osek z Rokycanska, taková byla ve dnech 8. a 9. září účast na osmém ročníku republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) v rámci projektu Sazka olympijský víceboj v Brně. Kromě sportovního zápolení v 10 disciplínách (sprint 60 m, skok daleký, hod 2kg medicinbalem obouruč přes hlavu vzad, shyby na šikmé lavičce po dobu 2 minut, skákání přes švihadlo po dobu 2 minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu 2 minut, leh-sedy, hod míčkem, běh na 1 000 m) byla součástí akce i setkání s úspěšnými olympioniky.  Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.