Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Základní škola arrow OVOV Tachov
OVOV Tachov
Wednesday, 14 June 2017

Dne 31. 5. 2017 se žáci postupující z okresního kola zúčastnili v Tachově krajského kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů pro Plzeňský kraj. Soutěžilo se v šestiboji složeném ze sprintu na 60 metrů, skoku dalekého, shybů, leh-sedů, hodu míčkem a běhu na 1000 metrů či driblingu. „Celkem se zúčastnilo 188 dětí,“ Do Tachova za dětmi dorazila mistryně světa a dvojnásobná mistryně Evropy ve sportovním aerobiku Denisa Barešová, která je po celou dobu podporovala.

                Za naši školu bojovali A. Matoušková, L. Aubrecht, F. Pokorný, P. Seman a A. Řehoř, který přivezl krásné 3. místo ve své kategorii a postup na republikové finále. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.