Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Mateřská škola arrow Rokycanský slavíček
Rokycanský slavíček
Friday, 31 March 2017

Osmatřicet dětí ze šesti mateřských škol se utkalo v rámci Rokycanského slavíčka, pěvecké soutěže pořádané MŠ U Saské brány v Rokycanech. A mezi nimi nechyběli ani zástupci naší mateřské školky na Oseku. V kategorii 4-5 let zpívala Emička Berková a Eliška Baslová a v nejstarší kategorii naší školku reprezentovali -  Bohdan Shevchenko a Johanka Fišerová.. Každý z dětí si na tento významný den odnesl památku formou medaile - sluníčka. Věříme, že to byla pro děti nová velká zkušenost a budeme se s našimi zpěváčky těšit na příští rok. Foto

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout též na stránkách rokycanského deníku – www.rokycansky.denik.cz

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.