Základní škola a Mateřská škola Osek
Zima v MŠ
Monday, 27 March 2017

V novém roce jsme do našeho plánování zapojili více prostoru pro pohyb na čerstvém vzduchu. Vydáváme se tak na delší vycházky do přírody v okolí obce. Chodíme cestou necestou, lesem nelesem, polem nepolem, lezeme, skáčeme, běháme, ale i si povídáme o zajímavých věcech, které vidíme nebo které se v okolí dějí i nad obrázky. Malujeme do sněhu, děláme andělíčky, vyšlapujeme cestičky, stavíme sněhuláky, protože letos nám příroda dala dostatek materiálu.

Nezahálíme ani ve třídě. Hrajeme pohádky, rozlišujeme roční období a vhodné oblečení pro každé z nich, dokážeme rozlišit zimní sporty a umíme čísla IZS. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.