Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod arrow Projekty arrow Technické dovednosti
Rozvoj technických a jazykových dovedností
Wednesday, 01 June 2016

 

Registrační čísloCZ.1.07/1.1.00/57.1506
Název projektuRozvoj technických a jazykových dovedností
PříjemceZákladní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace
Datum zahájení realizace1. 9. 2015
Datum ukončení realizace31. 12. 2015
Finanční podpora 381 693,00 Kč

 

Hlavní cíle projektu
Hlavním cílem projektu je zapojit žáky do vytváření žákovských výrobků, které povedou k rozvíjení kreativity, jemné motoriky, tvůrčí činnosti a týmové spolupráce. Dalším cílem je podpořit žáky v konverzačních dovednostech v cizím jazyku formou blended learningu.

1.     Rozvoj technických dovedností žáků

2.     Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků

Výstupy projektu

1 Rozvoj technických dovedností žáků  Žáci se zapojili do vytváření žákovských výrobků, zpracovali 15 žákovských portfolií. Podařilo se zmodernizovat vybavení školní dílny o nové nářadí a stavebnice Merkur, které podporují technické dovednosti a kreativitu žáků. Žáci vyrobili hmyzí hotel, krasohled, razítka, brousítko na tužky, dárkovou krabičku a sestavili železniční závoru, tramvaj, pásové vozidlo. V rámci rozvoje profesních dovedností byla podpořena učitelka, která se zúčastnila školení v Techmánii – Práce s technickými materiály a v Praze ITveSkole – Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku technických dovedností žáků. Foto 

 

2. Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků 

      V rámci projektu byly podpořeny 3 skupiny po 20 žácích, z toho 2 skupiny v anglickém jazyce a jedna v německém jazyce. Žáci rozvíjeli komunikační dovednosti formou blended learningu, vzdělávání probíhalo na základě posloupnosti jednotlivých fází – poslech, mluvení, čtení, psaní.

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.