Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Jsme i nadále "eko"
Friday, 21 June 2013

Uplynuly již dva roky od chvíle, kdy naše škola poprvé obhájila titul Ekoškola. A protože náš Ekotým pod vedením paní učitelky Judlové nadále pilně pracoval a nenechal se uchlácholit tímto úspěchem, podařilo se nám v tomto roce titul opět obhájit. Svůj podíl na tom samozřejmě má i mateřská škola, tým naší školní jídelny a paní ředitelka Irena Lepešková. Po provedeném auditu se Sdružení Tereza shodlo na tom, že si titul opět zasloužíme a můžeme se pro něj vydat na slavnostní vyhlášení do Prahy.

V pondělí 17. června 2013 se tedy pět členů Ekotýmu, jmenovitě Klára Březinová, Ondřej Čech, Tomáš Košař, Daniel Kroc a Jakub Pořízek, vydalo spolu s pedagogickým doprovodem do budovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Sešli se zde zástupci celkem 30 obhajujících či nově uznaných Ekoškol. Byl nás plný sál. Po několika úvodních formalitách jsme se věnovali různým aktivitám, které pro nás zástupci Sdružení Tereza připravili. Po vegetariánském obědě jsme ve skupinkách prezentovali naši školu a pak se konečně přistoupilo k samotnému slavnostnímu vyhlášení. Vyslanci každé školy obdrželi novou vlajku Ekoškoly, certifikát, výsledky provedeného auditu a různé další materiály a předměty. Na závěr se všichni hromadně vyfotili a vydali se ke svým domovům. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.