Základní škola a Mateřská škola Osek
Úvod
Machův mlýn
Monday, 11 June 2012

Ve dnech 21. – 23. 5. 2012 se žáci VIII. třídy naší školy  účastnili  pobytu v rekreačním zařízení Machův mlýn. Celý pobyt byl  podpořen z finančních prostředků na projekt esf „Škola pro život orientovaná na rozvoj inovativních metod výuky“ a byl zaměřen a environmentální výchovu. Během pobytu se žáci zaměřili na jediné téma - „VODA“, se kterou se „potkávali“ během cesty, výuky i exkurze.

 Machův mlýn leží v údolí říčky Javornice a žáci se do něj vydali pěšky ze Zvíkovce. Celá cesta byla asi 10 km dlouhá. Během putování bylo nutné překonat mnohokrát koryto Javornice, často k tomu posloužila vybudovaná lávka, ale častěji se brodilo. Žáci se nejen věnovali výuce, ale také sportovali, podnikli cestu na exkurzi do úpravny pitné vody do nedaleké obce Šípy, navštívili zříceninu hradu Krakovce a jeden večer strávili nad společenskou hrou Ekopolis. Foto

 
< Předch.   Další >
© 2019 Základní škola a Mateřská škola Osek
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.