Soutěž "Požární ochrana očima dětí"

Zveřejněno: 20. 5. 2021, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 353x

Každým rokem vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska dětskou výtvarnou a literární soutěž s názvem „ Požární ochrana očima dětí „. Na letošní rok připadl již 47. ročník této soutěže. I přes mnohé překážky provázející letošní školní rok se žáci naší školy soutěže zúčastnili v obou částech nejprve okresního kola.  Zde získali v kategorii mladších i starších žáků následující umístění: Literární část – mladší žáci ( 6. ročník )  – 1. místo – Matěj Kratochvíl, 2. místo - Adriana Ďuranová. Výtvarná část – 1. místo – Veronika Moravcová, 2. místo – Kristýna Studničková.  Literární část – starší žáci ( 8. a 9. ročník ) – 1. místo  - Vojtěch Hušek, 2. místo – Simona Truncová. Výtvarná část – 1. místo -  Barbora Poláčková, 2. místo – Karolína Svobodová, 3. místo – Ema Metlická. Práce těchto žáků zároveň postoupily do dalšího, již krajského kola.

Tento týden byly zveřejněny výsledky krajského kola výše uvedené soutěže. I zde ve velké konkurenci dosáhla naše dvě děvčata výborného umístění, a to ve výtvarné části. Krásné  2. místo obsadila Barbora Poláčková z 8.B  a  3. místo Veronika Moravcová ze 6. třídy.

Všem zúčastněným žákům blahopřejeme k úspěchu.

 

Mgr. Naďa Kahovcová