Distanční výuka v MŠ

Zveřejněno: 3. 3. 2021, zapsal: Veronika Svobodová, přečteno: 664x

Vážení rodiče.

Vzhledem k nastalé situaci, kdy je naše mateřská škola uzavřena, je naší povinností zajistit pro předškolní děti distanční výuku. Rozhodli jsme se, že využijeme služby Google učebna a Google meet. To znamená, že zadávání úkolů bude probíhat přes Google učebnu a jednou v týdnu proběhne krátká videokonference přes meet. Považujeme za důležité, aby děti mezi sebou a mezi učitelkami udržovaly alespoň nějaké spojení.

  • Distanční výuka je POVINNÁ pro třídu Myšek! Pro ostatní děti je dobrovolná. 
  • Neaktivitu a neúčast je u předškoláků třeba řádně omluvit, a to emailem. To znamená, že je nutné, aby úkol byl vypracován a odevzdán a aby se dítě připojilo na meet.
  • Informace o Google účtech Vašich dětí spolu s návodem, jak se připojit obdržíte emailem, případně se můžete podívat na školní web / Mateřská škola / Domácí příprava. Tam naleznete stručné pokyny a odkazy na přihlášení.