Vánoční koncert

Zveřejněno: 6. 1. 2020, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 1383x
Vánoční koncert 18

Než se všichni rozprchli domů na Vánoce, sešli jsme se všichni v sále obecního úřadu, kde již tradičně proběhl Vánoční koncert. Diváci měli možnost zhlédnout vystoupení v podání dětí mateřské školy, které předvedly divadelní představení Vánoční příběh doplněné zpěvem vánočních koled. I přesto, že onemocněla paní učitelka, která měla děti doprovázet na klávesy, se malým hercům Vánoční příběh povedl.  

     Po mateřské škole vystoupili na pódiu žáci základní školy. Tématem koncertu byla roční období. Diváci slyšeli písně spjaté s daným obdobím zazpívané žáky 6. třídy. Dále se představili žáci 9. třídy se svými vlastními scénkami vystihujícími jednotlivá období. Nezaháleli ani žáci 8. třídy, kteří předvedli vánoční taneční sestavu. Několik žáků si trouflo na sólový výstup, ať už se jednalo o přednes básně, či hru na flétnu nebo zpěv. Všem se představení povedlo.