Jarmark

Zveřejněno: 16. 12. 2019, zapsal: Irena Lepešková, přečteno: 1448x
Jarmark 12

S adventním časem se uskutečnila i jedna z největších akcí naší základní školy. Vánoční jarmark patří mezi oblíbené školní akce, přestože nemá dlouhou tradici. Žáci své výrobky na vánoční jarmark připravují již od října, ale většinu svých výrobků tvořili během celodenní akce vánočních dílen ve spolupráci s učiteli. Letošní jarmark probíhal v sále obecního domu, který propůjčila dětem obec. Dveře pro rodiče a další návštěvníky se otevřely v 17.00 hodin a účast předčila naše očekávání. Také díky tomu, že byl jarmark propojen s akcí MŠ Osek, kdy se školkové děti i s rodiči po lampiónovém průvodu obcí sešly u rozsvíceného stromu před obecním domem. Zde si rodiče a ostatní zúčastnění poslechli koncert v podání dětí MŠ a předvánoční shon si zpříjemnili prohlídkou a koupí prací žáků ZŠ Osek, čímž zároveň podpořili jejich snahu.